ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

ODKURZACZE DO ODSYSANIA I FILTRACJI

CHŁODZIW, OLEJÓW I WIÓRÓW METALOWYCH​​​

© Wszelkie prawa zastrzeżone

Oferujemy urządzenia włoskiej firmy DU-PUY, która produkuje od 1964 roku odkurzacze do odsysania i oddzielania chłodziw, olejów i wiórów metalowych. Historia tej firmy to stałe innowacje, głównie dzięki ciągłym kontaktom z klientami i dlatego możemy oferować nowe rozwiązania w odpowiedzi na potrzeby w dziedzinie mechaniki i inżynierii. Nasza ambicja? Uczynić na trwale Twoje środowisko pracy bezpiecznym i wydajnym!

 

Nowa rodzina ECO-Oil & Chips została zaprojektowana w odpowiedzi na wymagania związane z konserwacją i czyszczeniem urządzeń w nowoczesnych warsztatach mechanicznych. Dostępna jest szeroka gama modeli, zarówno jedno- jak i trójfazowych, o mocy od 1 do 12,5 kW i pojemności zbiorników na ciecze i ciała stałe od 60 do 450 litrów.

 Szeroki wybór modeli pozwala na dobór idealnego odkurzacza zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta, unikając tym samym nieodpowiednich wyborów, co często kończy się zakupem droższych, nad wymiarowych urządzeń i rozczarowaniem klienta. Dzięki naszym odkurzaczom, maszyny i miejsce pracy są wydajne i czyste, co umożliwia maksymalną produktywność pracowników i obrabiarek oraz pozwala uniknąć gromadzenia się niebezpiecznego materiału (oleju, wiórów i innych odpadów) na podłodze lub w zbiorczych wannach pod maszynami, wpływając na poziom bezpieczeństwa w miejscu pracy.

 

Maszyny, które są dobrze utrzymane, są narażone na mniejsze ryzyko awarii, zapewniają dobrą produktywność i wysoką wydajność. Nasze systemy zbierania i separacji wiórów umożliwiają ponadto bardzo dokładne oczyszczenie zbiorników obrabiarek, co pozwala uniknąć namnażania się bakterii i wydłuża żywotność chłodziw. Wszystko to przekłada się na oszczędność czasu, materiałów eksploatacyjnych i, z pewnością, pieniędzy. Odpowiedzialna gospodarka odpadami i ich utylizacja przyczyniają się do optymalnych procesów recyklingu i usuwania odpadów oraz stanowią ważny krok w kierunku ochrony naszego wspólnego środowiska naturalnego.

 

Odkryj szeroką gamę naszych odkurzaczy do filtracji oleju, chłodziw i separacji wiórów

 

Zalety naszych produktów:

• Redukcja kosztów utrzymania

• Możliwość ponownego użycia emulsji chłodzących i olejów 

• Skrócenie czasu przestoju maszyn

• Oczyszczanie środowiska pracy

• Gwarantowane bezpieczeństwo operatora

Odkurzacze do odsysania i filtracji Chłodziw, Olejów i Wiórów Metalowych​​​

ECO-OV 60

ECO-OV 100

ECO-OV 200

ECO-OV 450

ECO-CV 200

ECO-CV 400

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Adres:

 

Ecoster Piotr Kozioł

Skórzewska 63, Wysogotowo

62-081 Przeźmierowo, Poland

woj. Wielkopolskie

Budynek Agroster

 

NIP: 7811089210

 

Kontakt:

 

biuro@ecoster.pl

0048 513 078 100

 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżonePOLITYKA COOKIES | © ECOSTER 2021