BROSZURA DO POBRANIA

EXOMIST HPM - Szybkość w obsłudze filtracji

Nasze systemy filtrów HPM ułatwiają prace konserwacyjne zwłaszcza, że wszystkie etapy filtrowania są monitorowane za pomocą manometrów. Dzięki temu jesteście Państwo zawsze dobrze poinformowani o funkcjonowaniu systemu filtrów powietrza i można zaplanować wymianę filtrów w odpowiednim czasie.  Absolutny plus dla jakości powietrza!

 

Zmień filtr w 2 minuty

Systemy filtracji powietrza EXOMIST HPM zostały zoptymalizowane pod kątem szybkiej i łatwej wymiany filtrów bez użycia narzędzi. Przypominamy, prace konserwacyjne przy filtrach są często wykonywane na wysokości 2 metrów.

Separatory Mgły Olejowej / ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

WYJĄTKOWY HPM - SYSTEMY FILTRA WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

Bazując na wieloletnich pracach rozwojowych i doświadczeniach włoskich ekspertów od filtrów powietrza, systemy filtrów powietrza EXOMIST zostały całkowicie przeprojektowane w 2017 r. i dostosowane do aktualnych wymagań maszyn z wysokimi prędkościami wrzeciona i ciśnieniem chłodziwa znacznie powyżej 20 bar. Systemy oferują najwyższą wydajność przy niskiej cenie zakupu:

 

• 2-stopniowy pakiet filtra wstępnego składający się z metalowego filtra wstępnego i specjalnego filtra drobnych cząstek

• Wkład z filtrem głównym z możliwością opróżniania w obudowie z tworzywa sztucznego - niska waga i tani w utylizacji

• Zakres sprawności 99% = 0,5μg / m³  /  z filtrem absolutnym HEPA 99,97% = 0,1 μg / m³

• Zintegrowany wskaźnik stanu filtra dla filtrów wstępnych, filtra głównego, filtra HEPA

• Łatwa wymiana filtrów bez użycia narzędzi

• Miejsce na filtr HEPA lub filtr z węgla aktywnego

• Niskie koszty konserwacji dzięki wysokiej żywotności filtra

Separatory Mgły Olejowej / ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

Właściwy filtr powietrza dla każdej obrabiarki!

 

Kolektory mgły olejowej EXOMIST HPM są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je stosować przy prawie każdej obrabiarce. Nasze kolektory mgły olejowej są stosowane na tokarkach, frezarkach, centrach obróbczych, szlifierkach, z urządzeniami wysokociśnieniowymi i bez nich. 4-ro stopniowy system filtracyjny oczyszcza powietrze wylotowe z wydajnością ponad 99%, nawet przy wysokociśnieniowych zastosowaniach. Filtry powietrza EXOMIST HPM są niedrogie w zakupie, trwałe w działaniu i ich zakup bardzo szybko się zwraca.

Separatory Mgły Olejowej / ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

Systemy filtrów powietrza przy obróbce metalu chronią ludzi czyli nasze zdrowie i środowisko.

 

Toczenie, frezowanie, szlifowanie powodują powstawanie wiórów, cząstek pyłu, a także kropelek o najbardziej zróżnicowanym składzie, które wnikają do otaczającego nas powietrza. Tak już jest i nie można temu zapobiec, nawet przy użyciu najnowocześniejszych obrabiarek. Dlatego tym ważniejsze jest stosowanie odpowiednich systemów filtrów powietrza, aby nie narażać personelu i środowiska.

 

Ecoster stara się pomóc Państwu również w rozwiązaniu tego problemu. Cząsteczki uwalniane do powietrza w pomieszczeniu obróbczym są bardzo szkodliwe i muszą zostać wyeliminowane przez systemy filtracji powietrza. Oprócz pary wodnej są to również kropelki oleju lub substancje chemiczne - tak zwane aktywatory – na przykład dodatki do koncentratów chłodząco-smarujących. W płynie chłodzącym można również wykryć grzyby i bakterie. Poprzez parowanie i turbulencje cząstki te szybko trafiają wraz z powietrzem do naszych płuc. Chrońmy siebie i naszych pracowników!

 

 

Systemy filtrów powietrza pozwalają uniknąć zanieczyszczonego powietrza powstającego  w trakcie produkcji. Dzięki nowym systemom filtracji powietrza EXOMIST HPM oferujemy solidną, ekonomiczną i wysoce wydajną technologię, którą można łączyć z większością ilością obrabiarek. Filtry powietrza, których najnowszy model został opracowany w 2017 r. zostały specjalnie zoptymalizowane, aby sprostać rosnącym wymaganiom w zakresie kontroli zanieczyszczenia powietrza i zastosowań z silnymi turbulencjami powietrza. W porównaniu z konwencjonalnymi systemami filtrów powietrza, urządzenia Exomist są wyposażone w większą powierzchnię filtra i mogą mieć do 4 stopni systemów filtracyjnych. Charakteryzują się one doskonałą wydajnością filtracji wynoszącą 99% i żywotnością filtrów do 8000 godzin pracy. Dzięki wysokiej jakości wbudowanych elementów producent udziela 24-miesięcznej gwarancji. Jednostki filtrów powietrza Exomist są dostępne w różnych rozmiarach co pozwala na stosowanie ich na prawie każdej obrabiarce.

 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

KOLEKTORY MGŁY OLEJOWEJ

 

PRZEZNACZONE DO CZYSZCZENIA POWIETRZA  Z  MGŁY OLEJOWEJ

STOSOWANIE KOLEKTORA = PRZYJAZNE ŚRODOWISKO PRACY + ZDROWE PŁUCA

 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone © WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE 2019

Twój e-mail / Your e-mail
Imię i nazwisko / Name and surname
Firma / Company
Telefon / Phone
Wiadomość / Message
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone
 ECOSTER © Wszelkie prawa zastrzeżone

ECOSTER jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę:

Adres:

 

Skórzewska 63, Wysogotowo

62-081 Przeźmierowo, Poland 

Budynek Agroster

 

Kontakt:

 

e-mail: biuro@ecoster.pl

tel.: +48 513 078 100